Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Robotizovaná převodovka BMP 6
Stanly
05.03.2019 20:58 - Re: Robotizovaná převodovka BMP 6
99
Ahoj. Děkuji za vaše příspěvky a snahu pomoci. Je pravda, když se nyní více zabývám problematikou robotů, asi bych do toho znovu nešel, i když každý z používaných systémů má své pro a proti. Je pravda, že při koupi jsem vůbec netušil do čeho jdu. Doposud jsem měl dva vozy s AP, ale klasickým, žádné roboty. První Opel omega, se 4stupňovým automatem, který fungoval skvěle. Následně pak C5 I. Tady jsem drobné výhrady k AP měl. Pokud jde o toho robota, zvyk jsem si na něj. Řadí výborně, nemám s ním nějaké zásadní potíže, ale ten prokluz mě trochu děsí. Nečekal jsem něco podobného tak brzo.
Dnes jsem mluvil s jedním servisákem Citroenů (ne značkový), ale z jeho odpovědi jsem moc moudrý nebyl. Doposud jsem se u něj nikdy nesetkal s radou, která by vyřešila problém. Nechci tím samozřejmě nějak znevažovat jeho práci a odborné znalosti.
Jsem tedy vděčen za jakoukoliv užitečnou radu. Zde na fóru jsem pomoc několikrát našel.
Diagnostiku nemám. Jinak něco rozebrat, vyměnit a opět dát dohromady většinou zvládám, protože být bez auta, které je několik dní v servisu je dost problém.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator