Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
Aja
03.03.2019 11:12 - Re: dojmy z STK
Za?iato?n?k
Zdravím. Tak minulý týden jsem taky absolvoval STK. Na emisích jsem prošel s rezervou. Mám motor 80KW a korigovaný součinitel absorpce 1,76. První problém se přes OBU připojit. Nemohl se načíst, tak nasledovalo zamknutí a odemknutí auta přes dálkáč, tak se to chytlo, pak nastartoval a výpadek, tak opět následovalo zamknutí a odemknutí.
To se opakovalo asi 3x, prý je to problém ročníku 2003, ale přistoupil na měření a 4x turování až na 5000 otáček.

Naměřen průměr 0,80 takže jsem pršel a poslán na STK. Super. Tak kontrola prošla bez komplikací. Ptám se: "Jak to vypadá?"
Technik. "No, nic špatného,ale musím Vám něco napsat."
Takže. Zrezlé zadní kotouče (jezdím jen víkendy) a viděl nové přední, tlumiče se mu nelíbily i když byly suché ale ještě neměněné, rez karoserie a volné šrouby karoserie (opravdu nevím které).
Vše v lehkých a na 2 roky prodlouženo. Závěr zní: Auto máme 10let a spojenost. Chtěl jsem novější C5, ale zatím odkládám pořízení. Při dnešní době nevím,zda by byla tak kvalitní jak starší ročníky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator