Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Robotizovaná převodovka BMP 6
Stanly
02.03.2019 20:45 - Re: Robotizovaná převodovka BMP 6
99
Omlouvám se, že jsem se nějaký čas neozval. Děkuji vám za příspěvky. K tomu dolití oleje do robomechaniky nic nevím. Mám auto chvíli. Olej je momentálně na minimu, po zahřátí mírně přibude. Mám jej dle winu objednán. Dolití příští týden. Od založení vlákna jsem najel nějakých 1500km. Na krátkých trasách kolem 30km jsem prokluz nezaznamenal. Dnes jsem se vracel z Německa. Ujeto cca 800 km. První prokluz na 6tém převodovém stupni jsem zaznamenán po ujetí nějakých 300 km. Zaznamenaných prokluzů asi 5 a vždy při přeřazování převodovky z 5 na 6, pak už drží. No a 1x mi dnes proklouzla 5ka při ručním podřazení ze šestky a prudší akceleraci. Tak nevím. Myslím si, že ta spojka tolik najeto nemá. Jen ještě takový dojem, ale může to být jen způsobeno moji představivostí. Rozjezd se mi zdá trochu trhavý, ale možná to tak bylo i před tím.

Ještě jednou. Jen k tomu prokluzu. Je to vždy jen vteřinka, kdy se otáčky zvýší a spojka se pak hned chytne.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator