Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor topení / C5 I / II
Pavel123
25.02.2019 16:53 - Re: Ventilátor topení / C5 I / II
99
to autodiag - díky za radu.Zatím jsem to pořešil následovně. Vyndal jsem pylový filtr - budu jezdit tejden bez něj.Pak jsem vyndal konektory z regulátoru stříknul kontaktolem a nic.Tak jsem stříhnul silový vodiče k regulátoru a napojil na 3f jistič - jako spínací prvek. Ventilátor jede na max. ale jede. Koupím ty dva zelený konektory (doufám že i s dráty) a přes čokoládu je napojím.Pokud to nebude stále fungovat koupím regulátor. Doufám ,že příčinou nefunkčnosti regulátoru (velký proud)nebyl není přidřený ventilátor,ale podle zvuku snad ne.Takže to teď spínám jističem co mám na podlaze.Chtěl bych se zeptat, jestli se dají koupit ty zelený konektory i s nalisovanými vodiči.Jo a pak je mi taky divný,že po nastartování je napětí na tom malém konektoru a na velkém nic. U toho velkého jsou i slabé vodiče,o kterých si myslím,že jsou pro napájení regulátoru. Na těch není taky nic. Pokud budeš mít čas,mohl bych poprosit o vysvětlení či schéma jen tohoto okruhu? Díky moc.Ale i tak díky díky za radu abych propojil.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator