Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
xantia.hd
23.02.2019 23:20 - Re: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
99
autodiag napsal(a):
ja jsem mel moznost se nekolikrat projet v DS19 a DS21...tomu rikam zehleni nerovnosti velikosti gumoveho policajta ..za me snad posledni dobrej podvozek melo XM
to co dnes nazivaji nekolik let u Citroenu hydraulickym podvozkem je za me uz jen marketing...
srovnavat systemy jinych automobilek (BMW,MB,AUDI a jine) neni podle me mod adekvatni..kazdy ma neco...a treba vyladit Tuarega aby stal rovne kdyz si postavi hlavu je nekdy skoro neresitelne


Projet se v DS je stále můj nesplněný sen, o vlastnictví takového veterána ani nesním Je fakt, že CX bylo úžasné, BX taky, do XM jsem nikdy nešel, trochu jsem se bál té poruchovosti, Xantia už tak houpavá nebyla a C5 ve všech generacích je už zcela něco jiného. Dokonce jsem slyšel názor majitele X7, co měl hydru a pořídil si péra, že péra nejsou o nic horší než hydra. Stejně budeme již jenom vzpomínat, slavná éra hydraulického pérování je již pohřbena.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator