Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto se nezvedá
lubosb
19.02.2019 18:02 - Re: Auto se nezvedá
Za?iato?n?k
del42sa napsal(a):
já jsem nikdy netvrdil, že perování s AMVARem není lepší než H3+ Samozřejmě že je lepší. Jen říkám, že jediný společný počítač řídící celé pérování by byl lepší než dva ( a určitě i levnější ) PSA takto narychlo splácala tak trochu kočkopsa pro C6 a je škoda, že to nedali i do C5 X7

Omlouvám se - byla to moje blbá formulace, v žádném případě Ti nechci nic podsouvat,
spíš to byla reakce na několik příspěvků výše nad námi -nebudu jmenovat Jsem celoživotní technik, kde přesná formulace je základ. A tady se začlo cpát do auta něco, co tam nikdy ani nemohlo být, a navíc krom pár
jedinců ani nikdo pořádně neví, co a na co to je. /by teď po osvětě to bude lepší./

Ale takhle nějak vznikají pohádky a povídačky o tom co a kdy a kdyby a potom to se kazí, to vyrábí naftu,
místo toho, aby ji žralo a stojí to všechno za ............. atd.

Jako uživatel fórum sleduji, ale když nemám co poradit, nemluvím do toho, by občas by to asi chtělo.
Jinak ano, kočkopes to trochu je, ale jak říkám, kromě extrémních situací to člověk moc nepozná.
To mně spíš děsí firemní politika PSA (i když ekonomicky pochopitelná) - zrušit modely bez přímé náhrady,
po několika letech se vracet na trh (Xm-c6) a divit se, že zákazník utekl jinam .
Dnes tři firmy (PSA) nebo 4-8(VAG) s x modelama - v podstatě na dvou platformách (malá-velká), zbylé zruší ekonomové .Liší se to pár plechama, materiálem sedaček a tabletem místo palubky. Ach jo.
Ještě že nemusím řešit dilema, jaké nové auto.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator