Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
jruze
16.02.2019 21:33 - Re: Přední pístnice - únik LDS apod. / C5 III
U??vate?
dzakobo napsal(a):
Ahoj všem,

Měl bych dotaz ohledně předních pístnic na C5 X7 r.v. 2014 2.2HDI 150kw. Dnes jsem pod autem našel louži LDS a předek byl na spodních dorazech. Doufal jsem, že jde jen o vypadnutý přepad, sundal jsem kolo a hledal... bohužel žádnou přepadovou hadičku jsem nenašel. Okolo pístnice šla jen hadice od brzd a nic dalšího. Pístnice je mokrá od shora dolů viz foto. Jsou na nových C5 přepadové hadice nebo už ne? Já ji bohužel nikde nenašel...

Předpokládám, že pístnice je na výměnu. Když jsem na to koukal, tak výměna by nemusela být nic hrozného (3 šrouby z vrchu a jeden spodní). Nicméně dělat to sám nechci a jen nevím, zda bude stačit koupit LDS aspoň na dojetí někam do servisu?

Případně doporučítě nějaký servis v okolí Prahy (ideálně okolo letiště)

Díky moc


Je jinak řešena = přepad nemá jako starší pístnice. Je na výměnu a cena +- 8000,- (a nestačí tři šrouby nahoře a jeden dole ale rozebrat část nápravy) nebyl jsi nedavno v pneuservisu ? a zapomněli povolit víčko od nádobky ? - jestli ano tak jim poděkuj.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator