Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Akumulátor
Losapa
24.01.2019 14:51 - Re: Akumulátor
99
jruze napsal(a):
Už si nepamatuji.No setkal jsem se s tím párkrát (problém je že když to u mne nedělá a není nic vidět tak první co toto dělává je korektor který nepřečte v některém místě polohu) - mohl by to dělat stabilizátor (uložení) - mohlo by pomoct vytočit kola do plného rejdu, nebo dát o polohu vejš) - v jednom případě kdy nebylo nic vidět špatně toto pomohlo (vyzkoušej tuto možnost)= to by potom vypadalo na gumy v uložení stabilizátoru.Ještě jedna věc mne napadla - neměnil někdo koule? nejsou tam moc měkké že by nestíhal zavřít(zastavit) v požedované poloze,nebo přidřená pístnice. Dělá to náhodně nebo pravidelně ?

Když to neudělá při řešení, tak se s tím nic dělat nedá, to je jasné. Taky jsem si nestěžoval
Díky za tip se změnou polohy a rejdem, to vyzkouším.
Koule jsi měnil ty, tak snad jsou v pohodě. Pístnici nevím, pokud by byla přidřená nešel by podvozek zvedat hladce a možná by bylo i něco slyšet nebo ne?
Dělá to velice nepravidelně, proto jsem to intenzivně neřešil, třeba tak 1x za měsíc.

V okolí neznám nikoho, na koho bych se obrátil a mohl mu důvěřovat, že neudělá více škody než užitku, nebo že nevymění půl auta. Myslíte, že je ten odpojovač baterie špatný nápad?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator