Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Dogmatiq
15.01.2019 12:42 - Re: Koupě Citroenu C5
99
xsarafobie napsal(a):
Zkoušel jsem pár vin a jen jedno nemělo záznam z nehody... .link. - Zajímal by mne rozsah škod


Dakujem velmi pekne!

Bol som si to auto pozriet, zatial sam...dokonca v ten den znizili cenu z 5300 na 4900. Pre mna ako laika auto vyzera v naozaj dobrom stave, hlavne interier je ako novy. Najazdene to ma cez 150t km a teda vyzera ze km sedia, servisna knizka obsahuje pravidelne kontroly v jednom autorizovanom servise v petrzalke. Ide o fleetove vozidlo Orange-u.

Negativa: v prilohe posielam obrazok zadku, je to buchnute pomerne viditelne. Mozno ze prave toto bola ta nehoda. Plus vlavo vpredu sa v pomalych rychlostiach pri prejazde vacsimi nerovnostami ozyval buchot.
Kazdopadne sa este chystam volat do toho autoservisu nech mi daju k tomu autu viac informacii.
Inak teda som prvy krat soferoval auto s Hydroactive a vobec teda interier exclusive a sedadla na mna teda spravili velky dojem,bol to fakt zazitok.

Nenasiel by sa prosim niekto v Bratislave alebo okoli kto sa v tom naozaj vyzna a vedel by to prist pozriet so mnou (za odmenu samozrejme)?

Edit: link na inzerat

.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator