Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Prokluzování spojky
Tony_Z
08.01.2019 11:36 - Re: Prokluzování spojky
99
blerio napsal(a):
Zdravím pánové, před vánocemi mi začala prokluzovat spojka u C5 2,0HDi 80kW. Stavoval jsem se v servisu, kde mi nacenili jenom spojkovou pětidílnou sadu na cca 19 tis. Je to normální cena, nebo se lze dostat i níže ?


Měnil jsem si loni sám (s dálkovým dohledem Jumepa ) na RHZ, použitý matroš LUK (LK 623304100, LUK623304100) - 2322Kč za materiál. (Dvouhmotu jsem nechal původní, špatná nebyla.) Zatím najeto 30K km a spojka pracuje pěkně.

Nyní je cena vesměs stejná .link.

Bylo tedy pěkné "sraní" doma na koleni. Pokud je dvojhmota ještě jakž takž dobrá, tak si myslím, že na ten nᚠstarý špurk je nová zbytečná. Nebo to auto plánuješ mít nějak extra dlouho?

Najdi si někoho, kdo tě nenatáhne, dá ti tam tuhle sadu, dᚠmu třeba 3500Kč za práci a mᚠto vyřešené za 6K. 19K je fakt střelba.

Nebo pánové, kteří se tím živíte... Kolik si myslíte, že by bylo tak optimální za práci za výměnu spojky? (Je paráda, když někdo řekne, že je strašně lacinej, ale prodá díl 2x dráže, než koupil - to je pak dost nefér. ) Prosím rozepsat, čas, know-how, rizika, daň. Myslím, že by to mohlo být zajímavé čtení.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator