Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problem s motorem 2.0i 16V / C5 II
Foxxxx
25.12.2018 19:28 - Re: Problem s motorem 2.0i 16V / C5 II
99
Milan.S napsal(a):
Zdravim . tenhle problem mam dlouhodobej ,vcera rano jsem nastartoval motor otacky drzel jak ma za chvli se vypnul nastartoval jsem zas asi za 15 sek zase vypnul po 3 nastartovani uz drzel, zacal jsem mu pomalu pridavat plyn ale nechce se mu do otacek dusi se az po nejakom case se muzu rozjet , v lete to nebyl az takovej problem ale ted je venku 8 st. Svicky , zapalovaci lista , senzor tlaku saciho potruby , filtr vzuchu , vse nove minuly rok adaptace klapky myslim ze to pomohlo po nejakem case jsem za chodu motoru vycistil klapku sprejem na klapky nedavno klapka vymontovana vycistena bez naruseni polohy klapky , taky jsem skusil odpojit cidlo tep. vody pri studenem motoru , zadna zmena, tak skuste neco poradit.


Přesně tento problém jsem řešil nedávno na svém autě (LPG). Dal jsem na radu účastníků tohoto fóra a natankoval jsem Vervu 100 a nestačil jsem se divit. Mám teď "jiné" auto a ranní starty a rozjezdy jsou zcela bezproblémové.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator