Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
tomasg
14.12.2018 09:12 - Re: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
Za?iato?n?k
Ja ju vlastnim uz to bude v marci 6 rokov mam najazdenych 292 000 a klasicke choroby, egr, sem tam daky snimac, repasovane riadenie inac bezne opravy ako ine auto. A menil som bsi motora lebo pri egr mi dali novy softver a stara bsi uz to nezvladla 😂Jazdim do prace 40km sem tam dialnica, raz za rok nemecko. A mam lovodne turbo, a aj fap a aditiv som tiez este nedolieval ale to ma uz za chvilku caka. A ak si dobre spominam tak nic vazne som asi nemal. Kludne ma mozes kontaktovat a popytat sa. Ptedsa si clovek spomenie pri konverzacii 😂

MVE1978 napsal(a):
Dobrý den,
Naskytla se mi možnost získat C5ku 1,6 HDi 80KW,rv 2009.V pár diskuzích jsem si přečetl že stojí za prd.Prosím o názor nějakého majitele. A prosím ještě,jak je to s Hydractivem? Je ve všech motorizacích,anebo se jen jedná o některé stupně výbavy? Auto kupuji manželce,jezdí po městě a trošku dálnici,cca 70 km.Ta 1.6 se mi jeví nejlíp...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator