Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulické čerpadlo - BHI
jruze
09.12.2018 00:46 - Re: Hydraulické čerpadlo - BHI
U??vate?
luboal napsal(a):
...a ma taky pravdu
To,jak ty to popisujes je....no rekneme ponekud divne.Take jsem se s tim jeste nesetkal.
A Citroen v zaruce ktery vypina a zapina a vypina....to je na reklamaci.


A potom nechápu proč mám pořád plnou dílnu ohledně hydrauliky. A stále jsou všichni spokojeni - A jen by mne zajímalo kolik aut jsi opravil a kolik s hydraulikou že do všeho (hlavně kolem mne ) kafráš, napadᚠmne za něco co jsem vlastně nedělal a ty jsi nedodržel to co jste měli domluvené a to asi zrovna na počkání nešlo.Zrovna teď tu mám jednu (mám jich tu víc ale jednu zvláštní) = vejškově sedí ale dělá si co chce = pokaždé se zvedne do stejné polohy(je jedno jestli jí měřím na kontrolních bodech nebo na lemu) ale v diagnostice jsou pokaždé jiné hodnoty - někdy vypne někdy ne , někdy bez toho aby se změnily hodnoty jak v diag tak měřené na lemu samo zapne (jen tak samo zapne a zvedne třeba o 1 cm = může jít vejš nebrání mu doraz) = seřízeno v jiném zn. servisu, vyměněné korektory za origo nové no a občas přestane měřit hodnoty ale na tlačítko a vejšku reaguje normálně = dám provozní zvedne nebo sníží jak má ale v měřených se nehne (jakoby ,,zamrzne" měření-
diagnostikou to není, PC také né obojí vyměněno za jiné co mám, zatuhlí kloubky nejsou,povolené objímky také ne,kablíky a piny proměřené = nikde nic poškozené.(předek je na 71 a zadek 72cm (porovnéno se čtyřmi co tu mám) - po probuzení ze ,,spánku " zase vše chodí - chyby nejsou ,pokud jí ztížím reaguje a dorovní následně po odlehčení dorovná-sníží - hodnoty v diag se nemění. - usne , probudím ji a zase chodí . Tak co pání mistři??

A ano je to na reklamaci a dává se o 1 cm níž .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator