Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Seřízení výšky vozidla
jruze
27.11.2018 13:58 - Re: Hydraulické čerpadlo - BHI
U??vate?
Robert napsal(a):
Právě, že v měřených hodnotách je vidět, že to chce ještě výš nežli jsou mechanické možnosti pístnic. Když je to dobře nastavené a hýbe se vše jak má, doběhne to na požadovanou hodnotu a čerpadlo vypne, současně přístrojovka zasignalizuje dosaženou polohu. Nemají tam žádnou rezervu a tak je nastavení základní výšky dost kritické.


Měřené hodnoty jsou přesně - pokud auto ,,posadím" o 1 cm dolů(mechanicky) vypíná . Ono také dost záleží na sylentech náprav . Koupil jsem limuzku od Lukiho (dělal př. pístnice - alespoň uváděl a jedna byla určitě) - nevypínala - já si stavím auta o něco níž - (předek o 2cm a zadek o 1cm) = takto ,,upravené" vypínají ( C5 II mé biturbo mám předek níž o 3cm kvůli jízdním vlastnostem = podstatný rozdíl)(zlatá a X7 tourer je jak má být(dělané sylenty a vejška přesně- vypíná ale záleží jak se postaví- vypne jí ekomod nebo spánek - když nevypne sama) = rodiné auta a né ,,sportovní"

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator