Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vodík
Rio11
22.11.2018 15:26 - Re: Vodík
U??vate?
Tak zaprvé, Prius neznám, k němu se nebudu vyjadřovat.
Za druhé , Baterie se neustále vyvíjí a jejich kapacita roste, s tím souhlasím, s tím ostatním už né. Každá baterie ( akumulátor ) má svoji kapacitu, svoji životnost a svoji dobíjecí dobu. Čím rychleji nabíjíš tím kratší životnost, takže o akumulátorech toho asi moc nevíš.
Za třetí, generálka motoru po 100 000 km se musela dělat snad před padesáti lety, i škoda 120 na které jsem se učil jezdit vydržela mnohem déle, a vždy jsem dojel, nikdy mě nenechala stát na cestě.
Za čtvrté, elektromotor byl odjakživa spolehlivější a výkonnější než spalovací, to snad vědí učni v prvním ročníku elektromechanika.
Za páté, pakli že si kupuješ každých pět let nové auto, a starᚠse o něj tak jak popisuješ každých 30 až 50 tisíc , tak jsi v...l.
Za šesté , mᚠrád vůni benzínu a jezdíš s naftou ??? A ještě si nepřišel na to že benzínové motory dnes jezdí za skoro stejné litry jako ta smrdutá nafta ? Ukaž mi nafáka bez turba aby dokázal to co benzín bez turba.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator