Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé zadní dveře - nejdou otevřít
Jerrry
17.11.2018 13:37 - Re: Zaseklé zadní dveře - nejdou otevřít
99
janys napsal(a):
Konečně se podařilo úspěšně opravit. jeden zámek z mé bourané C5 jsem obětoval úplně rozebral. Zámek, přestože nezamykal, nebo zase někdy neodemykal byl v naprosto perfektním stavu. Problémem jsou tři místa v tom zámku, které časem díky nedostatku maziva tuhnou. Na fotkách jsem se pokusil ty místa označit a popsat opravu. Místo pod pastorkem je docela dobře přístupné, kvůli těm dalším se musí odvrtat dvě dírky. Podle toho jsem rozhýbal zámek na mé druhé C5-ce a funguje už dva měsíce bez problému. Předtím nešlo zamknout a po otevření dveří z venku se odemklo celé auto.
Fotky jsem dál i do osobní galérie, ale nevím jestli půjdou zobrazit.

Tak i já měl stejný problém. Pravé zadní dveře. Dnes jsem demontoval zámek, vyvrtal otvory dle návodu (plus ještě jeden tak, aby se mazivo dalo nastříkat i přímo k převodu motorku), ohřál, prostříkal odmašovacím přípravkem, nastříkal mazivo, nasadil konektor a ........ nic. Velké zklamání. Naštěstí nejsem z těch, co to hned při prvním neúspěchu zabalí, takže ještě jednou vše znova. Tentokrát jsem zámek ohříval opravdu dlouho a hodně a vyplatilo se. Opravdu to chce trpělivost jak zde již někdo psal. Zatuhlé mazivo v mechanizmu z výroby musí teplem hodně ,,změknout", aby to povolilo a odmašovač zapůsobil. Ještě teplý zámek jsem zapojil do konektoru a ..... cvak, cvak funguje - jupííí. Takže jsem ještě jednou odmastil, nastříkal mazivo, procvakal aby se to dostalo všude a namontoval zpět.

Díky za návod !!!!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator