Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Indikátor hladiny oleje
Ferro
02.11.2018 09:21 - Re: Indikátor hladiny oleje
Za?iato?n?k
Zdravím kolegové a kvalifikovaní odborníci, dovoluji si vás požádat o radu, info,.... prostě o POMOC.

Připravuji se na technickou a protože vím, jaký je to v současnosti opruz, tak jsem vlezl i pod auto, zda se někde neprojevuje volaaký únik kapalin, neb si navštěvu STK nechci 2x opakovat. No a na vaně kapka a na plastovým krytu pod motorem mastnej flek. Pátral jsem po příčině a zjistil, že se jená o únik ze snímače hladiny oleje. Pravděpodobně prosak skrze kontakty, protože je zaolejovaný i kabel ke snímači a je plný konektor. Byl jsem v citroenu v Č.Budějovicích, kde jsem se dozvěděl, že na motor EW10A a moje VIN:76645041 již ND nedodávají a na víc (možná proto, že se tam motal majitel) mi nezdělil č. ND Citroen, ani č. OEM. Takže jsem poněkud nahranej a nevím jak to vyřešit. Myslíte, že by bylo možné to nějak elektronicky vyřadit, nebo trvale proklemovat v konektoru a ten močící kontakt natvrdo zalejt epoxidem, aby to neprosakovalo?? Nebo můžete někdo poskytnout to číslo OEM? Já ten snímač zkoušel najít v e-schopech na webu, ale bohužel jsem nic nenašel. Tak snad, možná s tím OEM bych byl úspěšnější.

Díky za každou použitelnou radu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator