Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vykon motoru ve vyssi rychlosti
jruze
29.10.2018 08:08 - Re: Výkon motoru
U??vate?
Petrol3883 napsal(a):
Děkuji za odpověd , myslel jsem si to že to bude mít něco společného se sáním vyzkouším a dám vědět jak jsem dopadl


Tenhle ,,turboefekt" může dělat váha , ale také třeba načatej elektroventil turba - netěsnej,přidřenej (tento turboefekt je víc patrnej a častější na biturbech a tam váha neodchází a dělá to elektroventil) ecu mu dá příkaz ale jak je přidřenej nebo propouští a nedostatečně otevře(přidá na turbu) ecu ,,přidá" požadavek elektroventilu a ten překoná odpor a otevře víc - tím se stane že auto vyrazí (mohlo by být i znát žeauto jakoby ještě přidá i po ubrání(nebo ustálení polohy pedálu - jednotka zároveň reaguje na množství vzduchu v poměru k správném poměru paliva)- je to nepatrná prodleva. na biturbech je to markantnější díky výkonu motoru. - na váhu se to svést dá a má na to vliv a to kupodivu i když má v měřených hodnotách dobré hodnoty( na jedné C8 jsem si už nevědel rady tak jsem dál jinou váhu (hodnoty stejné s původní) a auto jelo jak načipované - nepochopil jsem ale uspěl

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator