Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Okno pátých dveří / C5 I/II break
budo
28.10.2018 13:58 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break
99
Ahoj. Máme C5 II Break 2.0i r.v. 2005.
Před hoďkou přišla žena k autu a bylo vysklené zadní sklo.
Někdo prý viděl padat větev ze stromu, pod kterým auto stálo. Co se ale stalo se pořádně už nedozvíme.
Před cca 14 dny na autě autoelektrikář opravoval ovládání mikrospínače zadního skla.
Vyřešili jsme to extra drátkem, který jsme táhli po okraji skla zevnitř, na pár místech jsme ho přikápli vteřiňákem a přelepil jsem ho pomocí stříbrné Duct-Tape. Jeden ze šroubů elektrikář odvrtal, protože se protikus (asi nějaká matka) protáčel. Byl to levý ze dvou šroubů na plechu zevnitř pod otevřeným zadním sklem. Ten šroub držel krycí plech, pod kterým je elektrika. Pak tam už žádný šroub nevrátil s tím, že prý není potřeba, protože "to drží ještě tady, tady, tady a tady".

Nevím, co si mám teď myslet.
Mohlo to sklo prasknout nějakým pnutím po 14 dnech ježdění kvůli tomu, že tam nebyl tenhle šroubek? Přitom ale ani předtím tenhle šroubek nic nemohl pořádně držet, protože se protáčel a byl jakoby navolno.

Nebo mám hledat nějakého vandala?

Nebo zjišovat, jestli fakt větev?

Na 99% viník neexistuje nebo i kdyby to někdo vysklil, tak stejně nikoho nenajdeme. Zajímá mne, jestli to mohlo prasknout nějak samo.

A zároveň budu potřebovat sehnat náhradní sklo. Ideálně použité za nízkou cenu. A fachmana, který to dělá kvalitně. Díky za případné názory a rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator