Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
jruze
25.10.2018 08:43 - Re: zaviněná dopravní nehoda
U??vate?
Majo77 napsal(a):
Skusme to teraz aplikovat:

Auto ma 8 rokov, nabehanych 149 tis km, vybava exclusive.

Skoda vycislena na aute je 16.000e. Trzna hodnota auta z priemeru bazarov by sa pohybovala okolo 9.000e, v drazbe za vrak niekto ponukne 4.000e. Tym padom mi poistovna vyplati 5.000e a tie 4.000 mi pridu od cloveka co prihodil na aukcii najviac, teda tie 4.000? Ci ako to je s tymi drazbami? Pretoze mne vvera obhliadkar povedal ze po drazbe mozem ciastku bud zobrat, alebo si auto mozem zobrat domov..


Auto mᚠpořát doma (ta aukce probíhá jen na záladě údajů a fotek) pojišovna ti jen sežene kupce na vrak a je na tobě jestli mu auto prodᚠnebo ne - poj. jen vyplatí částku -té z aukce . A je to jak jsi psal(nebo by mělo být) = pokud by nebyl v aukci zájem museli by vyplatit těch dejme tomu 9000. (tak to je v česku)=nejsi povinen to prodat(ta aukční cena býva blbá ) - já takto vykoupil C5 II r.v. 2007 (poškozen jen světlo,nárazník,blatník a kapota) za 9000,- pojišovna odhad škody(tržní hodnota určená pojišovnou) 65000,- - 9000,- aukčí cena = vyplatila 56000,-

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator