Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto táhne do strany
Myšoun
03.10.2018 09:47 - Auto táhne na dálnici ke straně
99
Dobrý den všem,
prosím o radu či zkušenost: mám C5 III., 2008, najeto 288tis. km a delší dobu mám problém, že při rychlejší jízdě, hlavně tedy na dálnici, auto táhne na pravou stranu. V podstatě čím rychleji jedu, tím více. Ač je dálnice naprosto nová a rovná, tak prostě nemůžu pustit volant, protože bych za chvíli skončil v pravém svodidlu nebo příkopě. Mám to opravdu dlouhodobě vyzkoušeno, tudíž vliv cesty či pneumatik vylučuji.
Geometrie byla několikrát řešena a je prý OK. Nic jiného, žádný problém v Citroenu nenašli. Podotýkám, že auto je velmi dobře servisováno, na přední nápravě má téměř vše nové, v minulosti byly měněny i oba přední hydro tlumiče (písty).
Všimnul jsem si však ještě jedné věci, a sice že při různých polohách nastavení výšky je pravá, přední strana vždy o něco málo, asi tak 1 - 1,5 cm níže. V Citroenu mi řekli, že se to nedá samostatně nastavit, že se nastavuje pouze výška přední a zadní nápravy, ne však jednotlivých kol.
Nemáte někdo podobný problém či zkušenost, prosím?
Děkuji moc.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator