Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
jruze
28.09.2018 23:33 - Re: dojmy z STK
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Jarouši v pohodě , jen jsem to chtěl vysvětlit, aby si někdo zde na klubu nemyslel, že dávám auto na STK známým v absolutním bordelu a chovám stádo prasat na úplatky.
Už to takto praktikuju x let z důvodu toho, abych si nemusel brát dovolenou a hlavně mě nebaví tam 3, 4 a více hodin čekat, až na mě dojde řada, vždy jsem auto dával známým s vědomím, že je vše v pořádku, celej podvozek, čepy a vše kolem jsem prošel na kanálu s pajsrem, za provozu brzdy ok, ale nemám pro kontrolu válce, abych přesně věděl, na kolik procent je to ok, to obyčejný smrtelník prostě nedokáže, příkladem toho je C5 I ženy, za provozu brzdy ok, ale hučí a v zatáčce skřípou, dnes jsem to rozhodil, vše vyčistil, promazal a ok, teda až na ty přední kotouče, to jsou žiletky, chtěl jsem je vyměnit, bo ještě doma mám z byvalého auta, ale šroubky, co drží ty kotouče jsou zarezlé a u jednoho co je na torx jsem ho trochu sjel, bez rázového povolováku s nima nehnu, ten nevlastnim, tak buď s tímbude muset jezdit, nebo zajedu někam k Praze na servis.


Kdyby bylo v nějakém špatném stavu nejel bych tam = viz můj předcházející komentář = auto si zkontroluji a uvedu do stavu schopném projít STK = nehodlám nikomu udělat problém (na emisích a stk) a zavřít si cestu.

To znamená že pokud to nekdo bude odemne chtít přistaví vůz - zkontroluji - připravím na kontrolu a provedu STK .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator