Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
luta
25.09.2018 21:47 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
gtv8 napsal(a):
Ahoj panove, vím, že se mi můžete smát, ale našel jsem C5 2005 1.6 hdi v aaa, je v Plzni, nejste někdo z okoli ? Vím, že jsem najivní, ale může to byt dobrej kus a na pojižďky do práce je ta moje V6 už užraná a nechce se mi servisovat, když má 360 tkm, že bych ji nechal jen na výlety a pro zábavu. Ano AAA auto dovezou i do Brna za zalohu 2000 a nechce se mi s nimi handrkovat, když to bude past. .link.


na pojizdky do prace bych to nebral. Nevim odkud kam jezdis, ale ja z Rosic do Zabovresek a je to takove minimum na to aby se cistil FAP po dalnici. V zimne se to dlouho oproti benzinu zahriva, ale spotreba kombinovana kolem 5.5 v lete a 6ti v zime je fajn. Dalsi duvod, proc bych to nekupoval je FAP , emise a stale se zprisnujici STK.

Jinak interier to ma zachovalej, kupoval jsem stejnou v jine barve pred 5ti lety se stejnym poctem km. JInak ty km vzhledem k danemu veku auta jsou znacne podezrele., ale daly by se snad overit pres STK pokud je to CR puvod

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator