Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
jruze
10.09.2018 02:18 - Re: Zadní ramena - vrzání, kola do A, atd. / C5 I,II
U??vate?
krajcir napsal(a):
Pánové, zpátky od cen k technice. Když jsem šel dělat ramena, povoloval jsem šrouby na kole. Zaberu u prvního a poměrně bez námahy to luplo a šel volně. Druhý až čtvrtý šroub to samé. Zvedl jsem auto a chtěl jsem dovyšroubovat šrouby. A zjistil jsem, že jsou všechny čtyři přetržené. Shodil jsem kolo a kotouč a psychicky se připravoval na dolování zbytků šroubů. Jaké bylo moje překvapení - všechny šly vyšroubovat naprosto volně rukou. Setkal se s tím už někdo? Podotýkám, že rameno bylo ve stavu, že se cca čtrnáct dní před opravou začaly ozývat zezadu při jízdě dost děsivé zvuky. Před tím nic, jen občas při jízdě do zatáčky to ustřelilo. Po rozebrání jsem místo ložisek vysypal hromádku rzi. Rameno naštěstí nepoškozené. Myslíte, že ty šrouby se mohly trhnout tím, že se to rameno při jízdě zřejmě viklalo?


To je spíš tím že je bnekdo utáhl tak že je načal a potom už žádnou velkou sílu na utržení nepotřebuješ(asi)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator