Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna předních světel H7 za originál Xenonové / C5 I,II
Yulas
08.09.2018 22:11 - Re: Výměna předních světel H7 za originál Xenonové / C5 I,II
99
Ja ma C5 I 2004.
Děkujeme za vᚠzájem. Ano, instalace je hotová.
Udělal jsem BSM - pájil jsem chybějící relé a pojistku F7 na původním místě. Rozprašovače lampy pracují správně.

BHI - tady je ten problém. Kabel ze světelných zdrojů běží na konektor BHI (pin F3). V lexii v části zavěšení v volbách jsem kódoval "signál úhlové korekce - aktivní", ale chybí signál. Hledání servisní schránky - tam byl bhi se signálem korekce úhlu lampy a bez. Stejně jako kolegovi napsal výše - voliči BHI by se měli změnit, aktivace nedává nic. V Polsku nemohu najít samotnou elektroniku, každý prodává celé čerpadla za cenu vyšší než dvě úplné xenonové výbojky: (Kromě toho nevědí, jestli existuje xenon, budu hledat další elektroniku BHI.
Chci sestavit obvod, který čte pozici potenciometrů na osách a generuje signál na lampy. Nevím, jaký signál přijaly lampy.
Bylo by nejlepší připojit osciloskop do kopie s továrním xenonem.


Koupil jsem poškozený BHI (spalovaný motor) z verze s xenonovými výbojkami. Připojil jsem rozváděč a vyrovnávání fungovalo tak, jak jsem odklonil přední / zadní část vozidla.
Sinik vystřelil bez problémů. Zůstává přeložit elektroniku a konfigurovat výšky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator