Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
usbéčko
04.09.2018 16:41 - Re: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
99
TomasT napsal(a):
Tak OPRAVENO, auto už zase do kopců lítá (v mezích možností motoru)
Chybka byla v podtlakové hadičce mezi elektroventilem a podtlakovým regulátorem na turbu - sice nebyla prasklá, ale v jednom místě, kde prochází blízko bloku motoru se zbortila a byla z ní napořád placička. Zatím jsem vyměnil její vadnou část (+přidal tepelnou ochranu), pokud by ještě zazlobila, koupím novou (ale je k ní ve střední části strašný přístup).

Ahoj,mám stejný problém jako tady Tomas T auto je v servisu C5 I HDi rok 2002 be z Fapu , je bez výkonu,prakticky na 4 a 5 nereaguje na plyn,3 uz trochu ano ale stejne to není ono.Dvakrát když jsem při
předjíždění dal plnej tak auto zdechlo úplně,musel jsem odpojit baterii.Žadná hláška se neobjeví.Nyní na diag.nízký tlak na turbu a prý bez hodnot,mají tam prý být 4 hodnoty.Jednou měněná řidicí jednotka,váha ale naposledy mě dělal vstřik,nejeto mam tak 200000km.Prosím o rady,pročetl jsem téma do konce ale nejpravděpodobnější se mě zdá ten problém co měl Tomas i když servisák žádnou chybu v podtlakové hadičce mezi elektroventilem a podtlakovým regulátorem na turbu nenašel,všem předem děkuji za rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator