Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 I 2.2Hdi 98kw chyby P0120 P0299
losi6000
30.08.2018 15:07 - C5 I 2.2Hdi 98kw chyby P0120 P0299
99
Zdravim,
potreboval by som poradit, auto nema vykon-ide do nudzaku, lexia vyhadzuje chyby P0299-nizky tlak a P0120 elmag ventil recyrkulacie vyfukovych plynov. Auto ma vykuchany FAP uz davno, softverovo odstraneny. Co bolo kontrolovane:
- vsetky tlakove hadice prekontrolovane tlakom-ziadny unik
- vymeneny intercooler a vodny chladic nasavaneho vzduchu-prepustal vodu do sania, intercooler prepustal tiez
- skontrolovane vsetky podtlakove hadicky podtlakovou pumpou-vsetky ok
- prekontrolovanych 5 elmag ventilov-vsetky su dobre, na skusku prehodeny novy funkcny, ziadna zmena
- demontovane turbo, vycistene ovladanie turba, turbina volu nema, vymenena podtlakova banka na turbe, cez pumpu vysuva
- vycisteny EGR-podtlak funguje, ale sedlo ventilu netesni dobre a prepusta do sania, preto som ho na skusku zaslepil, ziadna zmena, samozrejme hned hadze chybove hlasky o prietoku vzduchu, mam aj novy EGR, ale nechcem ho zatial davat, lebo sa mi nepotvrdila teoria o strate tlaku cez sedlo EGR ventilu.
- vymeneny swirl ventil, bolo ulomene puzdro, hriadel v hlave chodi volne
- zive data za jazdy, pri pozadovanom tlaku 2,2baru je max tlak cca 1,5bar, nema vykon, po chvilke nudzak P0299

dakujem za vsetky rozumne postrehy

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator