Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Pagvelius
15.08.2018 19:43 - Re: Koupě Citroenu C5
Za?iato?n?k
HELLMUT napsal(a):
Mezi 1 a 2 moc velký rozdíl asi není ale už i dvojka má dost zastaralý interiér.
Takže bych bral tu po faceliftu. Čím mladší auto tím lépe. 2003 už je prostě dost staré.
Jinak ty po faceliftu mají natáčecí xenony což mě moc baví Ty staré to ještě neměli
Ale to jsou vesměs jen verze exculsive. Ten tvůj inzerát zrovna exculsive je. Toho bych se držel. Čím lepší výbava tím lépe. Třeba ty elektrické sedačky mají víc možností nastavení polohy než ty ruční.. Pokud bude s navigací ,je to taky lepší nebo ten větší displej je přehlednější a je na něm vše lépe vidět. Mám obě verze a ta bez navi mě štve že ty informace blbě vidím, asi už jsem slepej.
Benzín má jen 5 kvaltů, takže hlavně na dálnici si myslím že bude hlučnější...
Já tedy mám obě v naftě, tak nedokážu říct jaká je C5 benzín Měl jsem 3x BX 1,4 a 1.6, pak Xantia 1,8 v benzínech . Teď mám naftové C5 a benzín už nikdy nechci! Miluju to brblání na minimum otáček.😁 ( Akorát kdo ví kdy mi ekoteroristé tu zálibu v naftě zakážou)
To hoňení otáček mě vždycky štvalo, teď jsem spokojen.
S tou jednou C5 jezdím jen po Praze jako s dodávkou a zatím není problém i když to jsou krátké trasy. Konec konců většina taxikářů má taky disel a jezdí krátké trasy...
Sehnat benzínovou C5 a ještě exculsive jako v tom inzerátu bude asi těžký oříšek!
Hlavně sežeň někoho s diagnostikou,kdo se vyzná a nekoupíš nějaký šrot

Na dálnici skoro nejezdím, ale 6. stupeň tam pak schází, to vím.
Jo, s naftou se třeba hezky parkuje a jinak popojíždí. Ale jde mi právě o hlučnost. Snad někdo napíše srovnání.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator