Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Pagvelius
15.08.2018 19:36 - Re: Koupě Citroenu C5
Za?iato?n?k
tankista napsal(a):
Záleží spíš jaké vzdálenosti budeš jezdit-diesel je vhodnější na větší vzdálenosti.Jinak je celkem jedno jestli mᚠdiesel nebo benzin.Hlučnost je asi to nejmenší co bys měl řešit.Mám X7 v dieslu a o motoru skoro nevím.Ale všeobecně je 2,0 nejvhodnější motor-ty 1,6 a 1,8 jsou dost namáhané-vem si že auto má přes 2tuny hmotnosti a když je v plném obsazení tak tím tuplem.Co se týká faceliftu tak to musí říct jiní ale myslím že spíš jde o vzhled než o zlepšení vnitřností auta-já bral podle vzhledu a zamiloval jsem se do X7

Právě jezdím spíš krátké vzdálenosti, takže si myslím, že benzín bude vhodnější.
Původní C5 je už docela staré auto, tak proto si myslím, že hluk u dieselu bude třeba větší. (Občas jezdím s octávkou a to je děs.) No, tak asi bude vhodnější spíš koukat po 2.0i nebo 2.0 HDi.
Kdybych bral podle vzhledu, tak samozřejmě hned nejnovější (X7). ڞasný vzhled, líbí se mi tachometr, zrcátka a je to hlavně skutečný sedan. A těch dalších vychytávek to má spoustu oproti předchozím C5. Ale to je nad moje fin. možnosti.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator