Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
robo
12.08.2018 21:13 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
99
proste na rovnake prevody nafta poraza benzin v c5. lahke na pochopenie. v pruznom zrychleni.

ak ty jazdis sposobom ze skonci tabula obce a na 2ke zrychlujes na 100vku tak ok.

to by si este sa divil jak chodi 2liter TSI [oturbeny] v Cupre. aj vodic porsche panamera bol riadne nasraty ked ho ofukol seat....[svagor, potom sa pretekali hehe]
a argumentujes tu nejakou spolahlivostou mazdy . aj mazda ma svoje slabiny
.link.
co z toho ked nemas egr, turbo, dvojhmotu atd ked ti to bude hnit jak stare embecky]

no a cele to spustila tvoja veta
"Napr ked sa porovnaval 2.0i a 2.0HDI, tak v zrychleni nemal ten naftak sancu" .
jednoducho, uviedol som vcelku slusny clanok na porovnanie dvoch motorov oba 2litre, 103kW benzin a nafta. v rovnakom voze aby si videl ze mozes podradovat jak chces, v pruznosti nafta je ovela lepsia.

kolega si kupil pekne auto Hyundai Tucson 97KW[132koni -160nm] , 1.6 bez turba, cista letargia hoci koni plno okolo obmedzovaca.
nik nechodi s rodinnym autom furt okolo obmedzovaca. a dokonca drviva vecsina majitelov benzinov v SUV si to na dialnici poprdkava 115 aby usetrili, lebo nie kazdy ma na pravidelne dochadzanie do prace napr. 8.5l/100km

takze spat k teme, jake auto misto c5?? na nadrz 1000km, dialnicne tempo za 5.8-6.5, slusne tlmenie, prikladna konstrukcia motora a odhlucnenie, 3tia generacia, vyborna antikorozna uprava kasne.
ja to vidim na Audi alebo MB [jazdene] . lebo nova P508 stoji okolo 34tisic Eur....im preplo

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator