Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna motorového oleje
Mikra
12.08.2018 19:09 - Re: Výměna motorového oleje
99
vilous napsal(a):
... opakuji mas problém s motorem a olejem to jen dočasně zakrývás.
To nemusí být nic vážného, u 11 let ojetého auta prostě ztráta tesnost pistu ve válci. Dá se to poznat zmerenim komprese. Ale prostě je to potřeba řešit a pokud ne tak bych auto po tobě nechtěl koupit.

Asi jsi nedokonale četl můj příspěvek. Psal jsem, že mi dali INEO v 60k km a ten sráč mizel. Žádný 11 let starý auto. Prostě ten motor byl vyvinutý s olejem 5W40 a kvůli euroekopakům začali dávat řidší. Nic jinýho se na motoru konstrukčně nezměnilo.
A ještě bych docela rád věděl, jak jsi přišel na to, že by ti z motoru olej nezmizel, ani kdyby to byl vegetol. Mᚠto něčím podložený? Zkoušel jsi to? Zkusil jsi na svých třech X7 nějaký jiný oleje? Nebo jenom jezdíš a po čase koupíš jiný auto, který taky budeš mít jen na chvíli, takže ti nestojí za to se starat, co do něj kdo naleje? Možná že bude větší smůla koupit auto po tobě než po mě. A navíc já ho ani nehodlám prodávat. Já se o něj starám, aby mi vydrželo ještě dalších 10 let, pokud budu ještě dýchat.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator