Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Devilian
12.08.2018 18:46 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Za?iato?n?k
Tie tabulky pruznosti To je fakt zart. Medzi tymi motormi nie su skoro ziadne rozdiely vo vykonnosti. Ked sa pozriem na zrychlenia, ktore su jedine podla mna relevantne, tak benzin je cely cas rychlejsi o asi sekundu, az teda 0-200. Tam uz je rozdiel (naftak uz zomiera, benzin ma spicku vykonu) Takze otazka znie: chcem ukazat, ako najrychlejsie viem zrychlit? Tak sa pozriem na max zrychlenie. Ked uz ale nepreradzujem=som zmiereny s tym, ze nechcem zrychlit maximalnym moznym sposobom=mam na to asi cas=naco by som sa pozeral, za kolko to zrychli na piaty stupen? Ma by skor zaujimalo to zrychlenie + max rychlost na jednotlive stupne.
Diesel podla mna straca tu sekundu kvoli radeniu jedneho stupna navyse.
Takze teraz naozaj neviem, ktore z tych dat ukazuju, ze atmosfericky benzin je pomalsi? Alebo teda, treba ho tocit do otacok, ktore nikto nepouziva? To sa da povedat aj naopak: diesel konecne ziskava na benzin nejaky naskok v rychlostich, ktore nikto nepouziva. Za mna vykon je taky isty, ide teda iba o zlozitost a hluk v aute. A neda mi nespomenut, ze ten benzin od citroenu nema okrem sviecok asi nic (nema egr, turbo, priamy vstrek, dvojhmotu, pdf, eolys, ostatne uz ani neviem). Co ale tiez neznamena ze bude bezproblemovo fungovat (nekupovat diely od bosch, hlavne nie 'kybel' palivove cerpadlo..)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator