Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Devilian
12.08.2018 18:17 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Za?iato?n?k
Nuz len opat pripomeniem, ze nemam oturbeny liter s 200 konmi, ale poriadnu atmosferu s 192 konmi. Takze reci typu, ze benzin a nafta su tie iste a nafta ma len eolys, u mna neplatia. Jasne, kodiak sa neda mozno kupit s benzinom kvoli homologizacii. Keby som ale naozaj tak skarede auto chcel, nevahal by som ani sekundu, a bral by som diesel. Pretoze ano, moderny benzin (najme tie male turba od VW) je strach. Ale je jedna vynimka, a to je podla mna mazda. Ja totiz filtre nemam, ani dvojhmotu (ale to asi preto, ze to je automat), ani turbo.

benzin poraza v 0-100 diesel o 1.1sekundu
zato v beznom zivote na okreske 80-120 je benzin za 15.2sek a nafta za 6.7 !!! a to kua fakt rozdiel.

No musim sa priznat, asi som robil nieco zle, ale podla tych tabuliek som nejazdil. Ked totiz chcem zrychlit naozaj rychlo, dam tam 2 a idem 100, potom 3 a som hned na 120. Skoda ze to uz nemozem zmerat.. Ale ani v mazde to neriesia, aj automat medzi 80 a 120 radi..

v poslednej dobe je to nastavene ze kto ma diesel [jedno aky ] je skoro ako vrah malych deti. denne vidno v meste 10tky aut co na pridani vypustaju dymovnice. tam treba zacat.

Suhlasim. A zial, su to vacsinou stare diesle, alebo teda 'vyborne' servisovane diesle s odnatim DPF. Dnes som akurat isiel za jednou octaviou. Hned som vedel, kedy ide predbiehat, lebo najskor vyletel kudol dymu Takze to vlastne pomohlo bezpecnosti.

Včera jsem teda prohledával dvůr a žádné kovy způsobující rakovinu jsem nenašel. A pokud žiješ ve městě, tak trochu sazí na dvorku je ten nejmenší problém.

Zijem v meste, ziadne vzacne kovy som tiez nenasiel. Mas pravdu. Vobec napr. nechapem, preco sa kedysi tolko hovorilo o tom jadrovom vybuchu v cernobile a radioaktivnych mrakoch. Aj v telke to bolo, ale nic som tam nevidel. Ako to mohlo mat suvis s tolkymi mrtvymi? Preco hovoria, ze v nemeckych lesoch behaju este stale radioaktivne diviaky? Hm.. asi cary.
Ja nikomu benzin nenutim. Kazdy si moze kupit, co chce. Za mna by ale bolo idealne auto Citroen C6 2.5i skyactiv automat... Radio ale moze zostat radsej to z citroena.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator