Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna motorového oleje
Mikra
12.08.2018 11:39 - Re: Výměna motorového oleje
99
vilous napsal(a):
... Já nic studovat nechci. Já mám auto na ježdění a ne na studování, na to jsou odborníci ...

Tvoje věc, dělej si co chceš, mᚠna to právo. Jen mi nějak nesedí, že svůj názor prezentuješ jako něco obecného, co by snad mělo platit pro všechny. Ale tak to není. Každý si může v tomhle směru dělat co chce. Někdo se dobrovolně pustí s proudem, který sice že vede stejným směrem, ale dojede otlučený o balvany a někdo zase raději volí klikatější cestu a jeho kanoe mu vydrží nepotlučená dýl. A myslím, že většina klubáků raději kličkuje, když už tady podávaj podobný dotazy. Ti co nic neřeší a svěřujou auta servisům, ti většinou dotazy nekladou.
Můj případ s INEO byl naprosto příkladný. 3 roky auto jezdilo s 5W40 - asi 60k km. Naprosto bez problémů. Krásně zajetý diesel. Pak garance - INEO dle doporučení "výrobce" - a najednou úbytek oleje mezi výměnama. Měl jsem v tom pokračovat a dávat tam dál tu řídkou srágoru, která místo aby splnila účel a nezasírala FAP popelem (kvůli čemu byl INEO vlastně vymyšlený), tak mi naopak zasírala FAP tím že mizela ve spalinách? Ty bys to tak možná nechal, já ale ne. Myslíš že to byla závada na motoru, když mi v 60k km žral řídký olej a nebo to bylo tím řídkým olejem? Mám najeto skoro 200k km a 5W40 nemizí ani trochu. Tady se mi kličkování vyplatilo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator