Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Devilian
09.08.2018 13:25 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Za?iato?n?k
No ja prave tu regeneraciu riesim. Naozaj nerad by som mal cely dvor znecisteny roznymi vzacnymi kovmi, co sposobuju rakovinu uz na pohlad. A ano, super je, ze o tom clovek nevie. Par krat to vypne pocas regeneracie, a handra vo vyfuku je plna.. Co sa tyka atmosfer, neda sa povedat, ze nejdu. Len ich treba tocit. A to je to, co ludia nerobia a potom sa cuduju. Napr ked sa porovnaval 2.0i a 2.0HDI, tak v zrychleni nemal ten naftak sancu. Samozrejme, ked tam niekto nezaradil 5 a nemeral, za kolko to zrychli z 80 na 160. Rozumny clovek si ale dokaze pomocou radiacej paky najst otacky, a diesel by znova zaostaval (minimalne preto, ze by musel aspon o jeden krat viac preradit..). Ja proti turbu nic nemam. Zijeme ale v dobe planovanej zivotnosti, a preto turbo do svojho auta nechcem. Autu tak zlozitemu ako diesel nie je problem nacasovat zivotnost (vsak sa podla toho aj urcuje, ci su auta stocene- ci bola menena dvojhmota a spojka, ci uz sa riesila spojka, DPF). Suhlasim ale, ze PSA ako vzdy zaspalo dobu. Teraz, ked v nemecku idu zakazovat vstup naftakom do miest, PSA stale nema rozumny benzinovy motor. Taktiez neviem, co je s tym motorom na vzduch, co vyvijali..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator