Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek
xsarafobie
02.08.2018 14:33 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek
99
No pardon - asi jsem to blbě pochopil... v poště mám 2 řádky - že je toho víc typů a na počkání to nejde. Pak tu dovolenou a že mám poslat nebo přivést....
Právě netuším, kde je ten problém a jak se opravuje... by pár postupů demontáže tam uvedeno je.
Páčku nějakou z číny mám, ale nejsem si jist správným typem. Obrázky na páčce a funkce vypadají shodně. Citroen mi napsal, že dle VIN "Blok ovladačů pod volentem k Vašemu vozidlu má referenční číslo 6242 C2 "
ten jsem našel .link. - jenom to má být bez tempomatu a rádia, to se má předělat.. takže jsme na stejným.
Ono mne to za poslední 3 dny docela zásadně zlobí... světla moc neřeším, ale blinkry přestávají blikat a občas netroubí klakson... Jsem dost nervozní...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator