Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 a dovolená
HELLMUT
16.07.2018 09:32 - Re: C5 a dovolená
U??vate?
Já to ve Francii taky samozřejmě sleduju . Je tu celkem dost Citroenů všech typů...
Potkal jsem už i tu DS 7 nebo jak se ta mrcha vysoká jmenuje...
II. Kombíky asi jen dvě. Jedniček je víc a sedanů také.
Včera bylo veselo , naštěstí jsem do toho nevjel, nerad bych aby mi udělali test Hydroactive...

Jinak jsem navštívil i Tour de France konec etapy v Mur de Bretagne. Až na to že jsem stál pod kopcem kde kolem mě prosvištěli 60tkou tak to byl super zážitek! Hlavně ta karavana co projíždí 2 hodiny před závodníky. Hážou různé reklamní předměty a podporují atmosféru.
Lidi pak tleskají i policajtum co jedou na motorce.

Nejdříve byls Bretaň a teď jsme v Normandii a objíždím památky invaze 1944. Už nám to pomalu končí, zítra už budu muset vyrazit domů. Ženský už protestují že nechtějí pořád někam jezdit.
Miluju tuhle stranu Evropy a to moře tady. ( Letos Francie,loni Holandsko s před tím Německo a Dánsko) Sice trochu chladnější ale boží. Vždy se přepnu do nějakého jiného módu. U nás bych do rybníka s 18 st vodou nevlezl a tady se rochnim pořád. Letos to tu někde má určitě i 20
Jen ten odliv je tu v Bretani na prd ,to to moře prostě zmizí a není. To je klidně kilometr daleko samé kameny tráva a voda žádná. Takže koupání je jen 2x denně Tady v Normandii je to skoro stejný akorát je tu většinou písek.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator