Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
tankista
04.07.2018 10:38 - Re: dojmy z STK
Za?iato?n?k
Tak moje včerejší návštěva stanice STK v Olomouci.
1. emise-Po napojení diagnostiky mi technik povídá že vyskočila chyba žhavícího okruhu(bohužel nevím číslo kodu)Prej že to je konečná,ale vypadal že se nechá přemlouvat a tak se i stalo.Chybu vymazal a přešlo se k samotnému měření.Pán povídá"vy máte pdf tak to budou emise nulové(v duchu si myslím něco o bláznovi)akorát že to musí protůrovat 4x skrz vymazání té chybové hlášky.Po druhém protůrování mi říká že je to špatné že hodnoty mají být 0,20 až 0.50 maximálně a já mám 0,80 a nejspíš je na vině ucpané pdf.Za pár milých slov a úsměvů (Božena Němcová)to zkusil znova-už to tak netůroval a ejhle emise v normě
2.TK Postarší pán zřejmě zafixovaný na škodu 120 se nedokázal rozjet,tak jsem mu musel ukázat jak funguje elektronická ručka.Z hrůzou jsem zjistil že přes ty 4 dioptrie asi nevidí zařízení na seřízení geometrie které minul o pár chlupů celým bokem auta.Kontrola podvozku-zahýbejte celým autem do stran(proboha proč??)točte volantem skrz vůle a stůjte na brzdě skrz kyvný stůl(přední náprava)Pak si do toho opět sedl,přejel na brzdové válce(opět problém s ručkou)Když doměřil zadek a chtěl vyjet(nevím proč si nezvedl auto tím bazmehtem v podlaze ale mermomocí se snažil z těch točících se válců vyjet div nepřetočil motor a pak měl co dělat aby nenapálil do měřiče světel.Další problém s otvíráním kapoty motoru Následná kontrola identifikačních štítků a povinné výbavy(opravdu důkladná)
technická+emise na další 2 roky.Chci se ještě zeptat taky máte v motorovém prostoru VIN vzhůru nohama nebo jen já jsem exot??

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator