Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
DaliborN
26.06.2018 16:47 - Re: Klimatizace nechladí
99
Ahoj chlapi, tak auto mám zpátky ze servisu. Saharu mi vyměnili, spálený motorek byl, krom toho i jeden odpor a teplotní čidlo na motoru. Zároveň vyměnili i tlakový spínač, filtr pylových částic. Ten byl teda hoooodně zasranej. Taky byl utržené nějaké dráty, nevím jaké, opravili je. No a tak jsme to v servisu vyzkoušeli, chladilo parádně, dokonce to i vííííííce fouká Jenže...

A teď to nechápu. klímu jsem před odjezdem ze servisu vypnul a jel vyzvednout přítelkyni do práce. Jsa se jí pochlubit, tak jsem zapnul klímu. A ona jééé, to parádně fouká a chladí, jenže na mně se valilo horko. Pustil jsem tedy větrání do středového panelu, její výdech totálně ledový, můj výdech (řidičův) totálně horký. Reakce na potenciometr žádná na mé straně. Pustil jsem tedy ofuk předního skla. Opět její půlka ledová, u mně horký vzduch. Dojeli jsme k nám před dům, stál jsem asi 10 vteřin s nastartovaným motorem a najednou to začalo chladit i u mne. Vypnu motor, nastartuju, chladí obě strany. Nastavil jsem teplotu na 22, teplota vzduchu se v obou stranách změnila, vzduch byl teplejší, opět jsem nastavil na obě strany 16 stupňů, u spolujezdce opět ledový vzduch, na mé straně okamžitě stoupla teplota na horký vzduch (vyšší než když jsem měl nastaveno těch 22), ale fááákt horký.

Nějaký nápad proč to dělá? Nesetkali jste se s něčím podobným?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator