Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vysoká spotřeba po výměně turba, rozvodů...
Aresmlok
15.06.2018 16:41 - Re: Vysoká spotřeba po výměně turba, rozvodů...
99
Trubičky by mu věřit šly, ale určo existují fungující. Moje osobní zkušenost s FAP filtrem je, že i z 83% zanešený filtr spotřebu o 1 litr nezvedne, těžká noha ano. Těžkou nohou myslím 50 km/hod na čtyřku po rovině oproti tempomatu na shodném úseku. Já dneska volal svému dvornímu servisákovi co mi to jako udělal s autem (měnil rozvody, trubky a lanka ručky, který jsem měl zaseklý a vyháklý), protože mi Lemonek do stejnýho kopce nyní po servise jede o 20 km/hod rychleji. Kroutil nad tím hlavou, tvrdil mi že s motorem nic nedělal a z vejfuku prý žádnou zabydlenou myš taky nevyklepal. Při předání auta mi naopak říkal, že má pocit, jakoby to jelo na 3,5 válce. Dneska jsem mu řekl, že se tedy těším, až to pojede na celý 4 válce...
Spotřeba šla dokonce mírně dolů. Mám však najeto na nějaký smysluplnější závěr, co se spotřeby týče, příliš málo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator