Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
HELLMUT
14.06.2018 18:09 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
Pro mě je zásadní ten Automat. Nechci v Praze šudlat pákou a pumpovat spojku jak magor,z toho už jsem vyrostl...
Ta 4HP20 ( nebo jak se jmenuje ) má pověst nesmrtelné , což v té mé pixle se potvrdilo, za ty 3 roky jsem na ní nesáhl - řadí pořád perfektně. U Aisinu bych se teď jak se to tu pořád řeší výměny oleje už trochu bál abych za pár dní nemusel řešit hydroměnič.
O tomto autu teď opravdu vážně přemýšlím . Doufám že Patera servis nemá nějaké vazby na ten autobazar. protože říkali že to auto je opravdu "v cajku"

Ještě mám otázku - co vlastně mám udělat s tou starou pixlou když teď koupím jiné ?
Je to pojízdné a STK do má do příštího léta ale je to fakt strašnej humáč. Hučí tam ložisko že to má zvuk jak když jedu pořád na jedníčku nebo dvojku. Myslím že nikdo normální si to asi nemůže koupit...
Na vrakovištích si to vezmou zdarma nebo jim budu muset něco platit? Asi bych z toho sundal zrcátka kdybych zase nějaké urazil a nevím jestli něco vyndat z motorového prostoru když by to "nové" auto mělo stejný motor...?

LUKI nechceš ho tam zase přivézt zpátky ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator