Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Devilian
13.06.2018 07:57 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Za?iato?n?k
Nahodou ta reklama v aute bude super. Bude to asi fungovat ako na mobilnom telefone. Takze auto si vas obcas samo nahra a odosle to google, popripade si vas odfoti (nebojte, prida tu fotku k ostatnym z mobilu, kde mate svoj google ucet). Ked si za volantom nieco budete spievat a on to precita, tak Vam zobrazi reklamu na koncerty skupiny, ktoru prave komolite. No nie je to super? Popripade budete mat na sebe tricko s napisom "Mam rad citroen" a hned budete na svojom displeji vidiet reklamu na vsetky novinky citroen (plus samozrejme ponuku citroenov na mobile.de a autobazar.eu). Samozrejme cele sa to bude tahat z netu. Takze si do auta na zobrazovanie reklamy musite zakupit niektory dobry datovy balicek od mobilneho operatora. Lebo inak tam reklama nebude. Ale ma to aj lepsie vyuzitie. Napr auto nenastartuje, tak Vam ukaze reklamu na odtahovky a servisy. Uz mi len napada, co ked si do svojho auta nedate internet, aby mohlo zobrazovat reklamy? Pravdepodobne sa bude spravat tak, ze vyhodi chybu "depollution system faulty" a nedovoli nastartovat.
Este ma napadlo, ked uz ta bude nejaky android, bude tam na 99% aj predinstalovany dolezity software facebook messenger. Pravdepodobne bude aj vytvorena vlastna sada tlacidiel na volante, ktorymi budete moct 'postrcit' priatela na facebooku, popripade mu dat like/dislike. A posledna vec, na ktoru som zabudol. Auto bude musiet mat citacku prstov. Kvoli bezpecnosti, samozrejme. A tiez kvoli lepsiemu parovaniu oviec v googli..
Uz len nezabudnut: To, ze ste paranoidny este neznamena, ze Vas nikto nesleduje Myslim ze niektore moderne auta uz teraz nahravaju vsetky zvuky v aute, aby pri nehode presne vedeli, co sa dialo. Pozrite si reklamu na VW, komediu sefovia na zabitie.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator