Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jakou autodiagnostiku
xantia.hd
05.06.2018 21:45 - Re: Jakou autodiagnostiku
99
martan61 napsal(a):
Zdravím přemýšlím, že si také pořídím Lexii z číny mám motor 1.6HDI 2006 a chtěl bych nějakou funkční můžeš mi poslat odkaz který typ to je ? dík

Poprosil bych též o nějaký odkaz a tip, chtěl bych koupit, co je vyzkoušené a funguje. Koukal jsem na nějaké čínské, třeba tady .link. ale určitě nechci koupit něco, co bude celkem nanic, na to mám diagnostiku Delphi, která třeba na vyčtení chyb vyhoví, nic jiného už u PSA neumí. Možná to někdo ze zdejších pánů odsoudí, ale měl jsem a mám diagnostiku Fiat/Alfa/Lancia, která běžela na ELM327, legální SW EcuScan stál 49 EUR a v této ceně jsou i nové upgrady. Fungovala a uměla spoustu věcí. Fiaty v rodině už nemáme, zato Xantia, C5 II a C5 X7, P208 a tak bych rád zase něco doma měl, pouze pro svoji potřebu, nikoli pro jiné nebo výdělek. Jelikož lhůty na nějakou diagnostiku jsou v servisech docela dlouhé (vím, jak dlouho jsem čekal, než jsem mohl přijet na povolení jednotky tažného, přitom to bylo na dva kliky hotové), zlobil mi nějaký park. senzor - to samé. A taky to něco stojí. Vím, kolik pro servisy stojí diagnostiky, přípravky atd, takže chápu že na to musí vydělat. Ale občas je lépe, když se člověk může nad něčím zahloubat sám, obzvláště když se u nás celý tým mechaniků Citroen včetně techniků rozprchl (stačilo mi, jak nevěděli, jak vyzkoušet, zda jednotka tažného po aktivaci funguje jak má) Takže předem díky za odzkoušený tip

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator