Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
Devilian
05.06.2018 13:28 - Re: Co nového chystá Citroen
Za?iato?n?k
Co sa vam nepaci na c5 cactuse? Alebo aj vas boda do oci? Ja by som naozaj chcel stretnum vyssieho managera PSA. Oni su podla mna uplne mimo. Zobrali hydru citroenu= teraz si citroen a peugeot navzajom kradnu zakaznikov. A k tomu kupili opel, ktory im konkuroval tiez. Budu si teda navzajom kradnut zakaznikov. Jedina odlisna znacka je DS, a ta podla mna konci. Predsalen nestaci zobrat znova peugeot 208 prerobeny na DS3 a ponuknut tisice kombinacii laku. Chce to aj nejaky ten pocit z auta. Citroen, ako zastupca rally, nema nic, co by sportovo ladenych zakaznikov mohlo uspokojit. DS3? A ktore? 1.2THP? 1.6HDI? To clovek dobehne na lepsom elektrickom bicykli. Peugeot.. ten som nikdy nechapal. Dizajn ma moc nepresvedcil, a snazi sa stavat vsetko, co mu povedia, ze sa dobre predava. Ani neviem, kolko modelov vlastne predavaju, ale maju v kazdej kategorii nieco. Nepodari sa, nevadi, v dalsej generacii to bude SUV (5008). Motory = naftove. V dobe, ked nemecko uvazuje, ze dieselom zakaze vstupy do miest, psa stale nema podla mna normalne benzinove motory. Stvorkolky im robi externa firma za tazke peniaze. Ja osobne by som management hnal po sudoch za znicenie znacky. Ale mozno je to naozaj system, akym pracuju. Byt nimi, zamyslel by som sa, aky je rozdiel vo vedeni medzi tymto obdobim prezivania a zlatym obdobim v case, ked robil citroen modely ako DS, 2CV. Peugeot neviem.. jeho historia je len 504 a potom 205GTI.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator