Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Páté dveře kufru / C5 III tourer
janys
04.06.2018 12:22 - Re: Páté dveře kufru / C5 III tourer
99
aldamore napsal(a):
Ahoj, nevíte někdo jak opravit či nějak nastavit páté dvěře? Celkem se v pohodě otevírají až na to, že těsně před otevřením dvěří v pravé horní části u vzpěry to dost hlasitě vrže. Vypadá to, jako by pravá vzpěra začla dřív otvírat, než se dvěře odemknou nebo než začne otvírat levá vzpěra. Zavírání funguje celkem dobře, i když to nekdy víc bouchne. Nevím, jestli to má na to vliv, ale dvěře jsou tak trochu utopené. Viz předchozí komentáře. Díky za rady.


S tím vrzáním nepomůžu. Ale to utopení jsem řešil. Povolil jsem tu část zámku, co je v podlaze kufrového prostoru. Vysunul jsem ji směrem dozadu natolik, aby při zavření světla ve dveřích byly zároveň se světly v blatnících. Pozor na to, aby se zámek neposunul moc doleva nebo doprava. To jsem ověřil namazáním (nějaký krém, mazivo) naváděcích gum toho zámku. Podle toho jsem poznal jestli nejsou uzavřením tlačený k jedné straně. Samozřejmě, že tímto je možno i vycentrovat dveře po zavření tak, aby i mezera na obou stranách dveří byla stejná. Nastavení jsem prováděl opakovaně ručním zavíráním dveří, bez použití auto-zavření. Poté jsem nastavil gumové dorazy dole na stranách - štelují se vyšroubováním nebo zašroubováním.
Nakonec jsem si ještě ověřil, jestli dosedá obvodové těsnění dveří (nanesením trochu krému) a vše sedí ok.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator