Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chybové kódy
Blodmen
01.06.2018 09:08 - Re: Chybové kódy
99
autodiag napsal(a):
ty jsi ho bezhlave bez mereni vyndal a na aute jsi nic nezjistoval ??? .hmmm to neni uplne zdravej postup
pokud musis balonkem natlacit naftu do filtru tak ti nekde zavzdusnuje nizkotlakej palivovej okruh..nemenil jsi palivovej filtr ? ..pokud nemas v okoli rozumnej servis ,o cem pochybuju tak to dej do znacky..pak uz mas jen moznost rano nasat naptu a startovat,samo se to neopravi a po internetu take ne

Samo že jsem altik nesundal, jel jsem do servisu s altikem z Mondea a při té příležitosti mi tam přeměřili altik na Citroenu - samo že na autě.. Palivovej filtr jsem neměnil, auto jsem koupil měsíc zpátky, podle původního majitele nikde nic nezlobilo a vše fungovalo bez problémů, ale hned třetí den jsem řešil regulátor výšky, to jsem dával k Jardovi do Prahy, když jsem to přivezl, už jsem ráno nestartoval, ale nepředpokládám, že by se tam mohlo něco stát výměnou regulátoru, to s tím nemá nic společného, spíš předpokládám, že mi původní majitel lhal, taky ho to zlobilo a já měl první dny prostě štěstí, že se závada neprojevila. Podle servisní knihy byl palivový filtr měněný před rokem. S tebou se chci pak domluvit, že si udělám cestu a prostě se u tebe stavím na diagnostiku, ale je to dálka a já to musím naplánovat, abych to tam mohl kdyžtak nechat..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator