Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Homokineticky kloub
LukoLVG
28.05.2018 13:22 - Re: Homokineticky kloub
Za?iato?n?k
Moj taky postreh....
Zacalo mi cez manzetu prebijat mazivo vonku jar 2017, jemna trhlinka na jedno mieste. Mozno polroka bol tento stav a aj cosi poklepkavat. Najprv som vymenil tycky stabilizatora, tak nastvany silenbloky na ramene. Nasledne sme pozreli ze homokinetak, lebo uz co ine... Bol vybity ale pri vytoceni kolesa nepukal, ale mal dost velku volu vnutri. Tak sme vymenili ten (december2017). No vydrzal asi 3000km, opat som si vsimol po 500km jazde zafrkany podbeh a koleso od vazeliny a prebijajuca vazeny skrz manzetu ako je stiahnuta paskou. A opat sa zacina ozivat klepanie... Rozmyslam ze dalsiu manzetu stiahnem stahovacimi paskami co su na skrutku... Ake homokinetaky pouzivate?
Ja tak tajne dufam ze homokinetak je OK a vymenim horne ulozenia piestnic tie sa mi zdaju byt ze su vypraskane ale co dpc este moze po prejazde nerovnosti poklepkavat?
Tyc stabilizatora, spodny cap ci silentbloky vsetko Lemforder a vsetko je super stav. Cize mozny podozrivy opat homokinetak alebo horne ulozenia piestnic ktore sa mi zdaju byt popraskane alebo este??
Piestnica?
Prcic, nemam aktualne volny nikde zdvihak a davat neznamym servisakom sa bojim...
Mate nejake typy ako upevnit manzenu s tymi stahovaci paskami tak aby to casom nepresakovalo?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator