Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak funguje hydractive 3 / 3+
jruze
26.05.2018 09:12 - Re: Jak funguje hydractive 3 / 3+
U??vate?
del42sa napsal(a):
už ti někdo řekl, že samochvála smrdí ?


No snažíš se mne vyprovokovat (ALX bude mít radost - jednak jsme už douho v jiném vlákně ) ale a) jestli jsi nepostřehl si na nic nehraji,nechválím se a žádal jsem tě o poučení neznalého
b)nejsem teoretik ale praktik - jak to funguje vím a to i z dob kdy vše bylo ještě mechanické (CX a dál) od té doby se změnilo jen to že to zeletrizovali a přidali jen elektroniku (už CX měla dva systémy starší čistě mechaniku,novější na zvedání krokovej motorek a ztvrzování stejné , o vyrovnávání se staral přepouštšcí korektor , ktery byl nahrazen elektronikou a BHI ve kterém jsou čtyři ventily - dva na zvedání (jeden pro předek - jeden pro zadek) a dva na snižování se stejnými funkcemi a ty jsou stejné jak pro H3+ a i pro H3 - těch aut co nemají tlačítko sport (H3+) je na fóru hodně a členové asi ví že ani jejich auta se nechovají jako ,,kachny" a nestaví se při brždění ,,na čumák"(myslím že jsi udělal ze sebe to co jsi chtěl udělat ze mne) ale to mᚠjedno (nemusíš se omlouvat a ani to přiznávat on si každý udělá ,,obrázek" sám)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator