Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
RimmerCZ
16.05.2018 10:07 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
autodiag napsal(a):
vidis a je to jak jsem psal na zacatku,co clovek to nazor a proto i ja napisu nemas pravdu
me se sedelo 100% lip v G4P..uz jen tim jak vysoko sedis nebo jak si muzes svobodne dat noha kam chces oproti omlacenym kolenum X7,mam zada v haji a kdyz jsem po delsi ceste vylezl z x7 nemohl jsem se narovnat,v G4P no problem...odhlucneni ?? je potreba rict motorizaci za me to ,ale bylo velmi podobne ja mel ale 1.6Hdi s robotem a RHR s aisinem



To je docela for Koupil jsem zene kratke picasso 2013 v cervene, moc krasne auto, s robotem. Velky displej je super. Akorat jsem ho vezl z jiznich cech, takze cca 5-6hodin. Bohuzel v noci za deste, takze moc rychle se nejelo. Kazdopadne me z tech sedacek dost bolely nohy a prdel. Kdyz nahodou jedu nekde daleko s X7, tak prave vubec, na delsi cesty mi prisla mnohem pohodlnejsi, teda i na kratsi no Co se tyce hlucnosti, na to jaka je C4P to krabice, tak se to da. I ta 1.6tka 115 celkem rozumne tahne. Denne bych s tim ale jezdit nechtel v porovnani s C5, mame tu dost rozbite cesty a ta zadni tuha naprava na to neni moc dobra. Takze jak rikas, sto lidi, sto chuti.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator