Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rozloučení s C5
Devilian
13.05.2018 20:38 - Re: Rozloučení s C5
Za?iato?n?k
Uznavam, ze prve cerpadlo bol asi smejd. Namontoval mi ho do auta jeden 'servisak', ktory mi o tom ani nic nepovedal, len si zapytal sto eur a hotovo. Dokonca ho ani poriadne neutiahol, takze som jazdil zo zavzdusnenym systemom, kym som si to neopravil. Dalsie cerpadlo uz je bosch, to drahsie. To mi hned odpalilo BSI (roztavilo relatko).
Co sa tyka tej listy, tak ktora je dobra? Vsetky vyzeraju rovnako, je to kus plastu so styrmi vystupmi. Ked som sa aj pytal, nikto mi nevedel povedat, ci ta drahsia lista vydrzi dlhsie za 3 nasobnu cenu. Vtedy som zial nevedel, ze nahradne cievky vydrzia 50t km.
No a s tym palivom mas pravdu. Skusal si uz ale prist na pumpu a pytat si kvalitne palivo? Nemyslim, ze by si od nich dostal akykolvek certifikat. Ja tankujem benzin skoro vzdy na omv + davam VIF benzinove aditiva. Viac urobit neviem.
Jumep: Mas pravdu. Tie auta nie su ani cenovo, ani vybavou porovnatelne. V podstate C5 mala vsetko, co som potreboval a tie veci v mazde, ktore su navyse, ani nevyuzijem (okrem telefonu, ten som nemal). Su to len take moje dojmy z presadnutia z auta z roku 2005 do auta z roku 2014. Ale musim uznat, ze to auto za tu cenu nie je az o tolko lepsie.. Dufam, ze bude aspon spolahlive, a tym si to vynahradi. Ako som pisal, ma 40t km, a hadam aspon do 150t km bude pokoj.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator